Reklama

Nietrzeźwy 35-latek doprowadził do dachowania forda

Do zdarzenia doszło wczoraj, 20 lutego, około godz. 3, w Gwoźnicy Górnej.

Kierujący fordem focusem prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w barierę energochłonną i słup energetyczny, co doprowadziło do dachowania pojazdu.

35-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został przebadany na stan trzeźwości. Alkomat wykazał 1 promil alkoholu. Kierujący jechał sam, nie ucierpiał.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości