Do zdarzenia doszło w poniedziałek, po północy, w Sanoku.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a dlaczego tylko grozi do dwóch lat a nie do odsiadki pięć lat przybysze za wschodniej granicy coraz bardziej sobie poczynają pijani kierowcy tirów pijani kierowcy samochodów osobowych uczestniczący w wypadkach w całej Polsce konfiskować pojazdy z dożywotnim zakazem wjazdu do polski po odbyciu kary
a dlaczego tylko grozi do dwóch lat a nie do odsiadki pięć lat przybysze za wschodniej granicy coraz bardziej sobie poczynają pijani kierowcy tirów pijani kierowcy samochodów osobowych uczestniczący w wypadkach w całej Polsce konfiskować pojazdy z dożywotnim zakazem wjazdu do polski po odbyciu kary