Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu Robert Bal nie jest już prezesem Stowarzyszenia dla Przemyśla Regia Civitas. Zastąpiła go na tym stanowisku Małgorzata Sztolf.
Walne sprawozdawczo-wyborcze zebranie członków Regii Civitas odbyło się 26 czerwca br. w siedzibie Stowarzyszenia Lazarytów w Przemyślu. Przypomnijmy, że RC ma czworo swoich przedstawicieli w przemyskiej radzie miejskiej. To: Małgorzata Gazdowicz, Robert Bal, Dariusz Lasek i Bartłomiej Barczak[paywall].
Podczas spotkania odbyły się wybory nowych władz stowarzyszenia. Dotychczasowy prezes R. Bal pożegnał się z fotelem szefa RC. W wyniku tajnego głosowania wybrano nowy zarząd, na którego czele stanęła Małgorzata Sztolf. Wiceprezesami zostali: Jakub Przerwa i Kamil Niklewicz, skarbnikiem – Agnieszka Kucharska-Frańczak, zaś sekretarzem – Mateusz Rybienik.
„Serdecznie dziękujemy Robertowi Balowi za jego pracę na rzecz miasta. Jest nieoceniona. Obecnie nasz radny jeszcze mocniej angażuje się w działalność samorządową i z pozycji wiceprzewodniczącego rady miejskiej włącza się w działalność na rzecz Przemyśla i jego mieszkańców. Dziękujemy także Grzegorzowi Hayderowi. Jego wkład dla nas wszystkich był ogromnym wsparciem” – można przeczytać na stronie internetowej stowarzyszenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a gumiaki na nogi ,łopata w dłoń wy polityczne PISowskie lenie i razem z Przewodniczącym RM.Przemyśl M.Kamińskim / ten ZDJĘCIOWY -gdzie On teraz jest/ i Wiceprzewodniczący RM w Przemyślu R. Bal i pomagać ludziom na zalanych terenach a nie szukać okazji i robić sobie zdjęćka dla rozgłosu. Jak rząd nie da forsy to PISowskie lokalne miernoty nic nie potrafią same zorganizować dla poszkodowanych tylko siedzą na garnuszku podatnika.
Mam nadzieję że twoja zachętą dotyczy również darmozjadów z innych opcji. Na czele z prezydentem tysiąclecia Bakunem i oczywiście z całą gromada jego superzdolnych współpracowników.
do Ap - a Ty nie zaliczasz się do darmozjadów ? skoro innych tak oceniasz ? polityczny FANATYKU z wypranym mózgiem!
Tak to jest na świecie że nie każdy ma posiada takie same talenty. Jedni lepiej radzą sobie w pracy umysłowej np. w zarządzaniem/ służeniem na rzecz miasta ( ściągając środki finansowe na rozwój miasta) a inni lepiej nadają się do pracy fizycznej np. zbieraniem śmieci czy oczyszczaniem terenów zalanych. I nikogo nie mam zamiaru obrażać. Tak to już jest w naturze... Mam nadzieję że w niedługim czasie się o tym przekonamy
do .....cyt.."""Jedni lepiej radzą sobie w pracy umysłowej np. w zarządzaniem/ służeniem na rzecz miasta ( ściągając środki finansowe na rozwój miasta)....""" JAKIE środki ?? już lepiej powinni byli zbierać przez te 16-cie lat śmieci i oczyszczać miejskie tereny Ci byli FACHOWCY z tytułami od siedmiu boleści nie mający pojęcia jak się rządzi publicznym groszem.
Widać idzie zmiana.. Wreszcie trochę oderwania od polityki co widać. Trzymam kciuki!
XX... chyba to ten fizyczny ????????????. Krowy wydojone???... świnie nakarmione ???
Jak już coś piszesz to zadaj sobie trud i sprawdź ile środków przez ostatnie 16 lat wpłynęło do Przemyśla. I to niezależnie czy rządził PiS czy Platforma. Przez lata nasze miasto dostawolo miliony złotych na różne cele...I chyba nikt nie napiszę że droga obwodowa to chybiona inwestycjicja, a poszło na nią 300mln,...
Jasne Bakun za to wie jak wydawac publiczny grosz. Tak dobrze zarządza że za chwilę zarządza referendum w sprawie jego odwołania.
ja bym wybrał kaczyńskiego lub kuchcińskiego. Finanse zapewnione, a tak "przybudówka " partyjna jest listkiem figowym pis.I taka jest prawda. młodzi jak to mawia towarzyszka-górniczka ..."szczęć boże" są narzędziem dla starszych stażem towarzyszy w "nepotycznym " boju. Nikt 30 lat temu nie przewidział, że Komuna się odrodzi.
Widzę problemy natury emocjonalnej.. radzę udać się do specjalisty.
a gumiaki na nogi ,łopata w dłoń wy polityczne PISowskie lenie i razem z Przewodniczącym RM.Przemyśl M.Kamińskim / ten ZDJĘCIOWY -gdzie On teraz jest/ i Wiceprzewodniczący RM w Przemyślu R. Bal i pomagać ludziom na zalanych terenach a nie szukać okazji i robić sobie zdjęćka dla rozgłosu. Jak rząd nie da forsy to PISowskie lokalne miernoty nic nie potrafią same zorganizować dla poszkodowanych tylko siedzą na garnuszku podatnika.
Mam nadzieję że twoja zachętą dotyczy również darmozjadów z innych opcji. Na czele z prezydentem tysiąclecia Bakunem i oczywiście z całą gromada jego superzdolnych współpracowników.
do Ap - a Ty nie zaliczasz się do darmozjadów ? skoro innych tak oceniasz ? polityczny FANATYKU z wypranym mózgiem!