Reklama

Nowosielce: Kierująca fiatem potrąciła mężczyznę stojącego na wjeździe do posesji

Policjanci ustalili świadków zdarzenia. Prowadzone postępowanie wyjaśni okoliczności wypadku.

21 stycznia, po godz. 20, w Nowosielcach kierująca fiatem pandą nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i potrąciła stojącego na wjeździe do posesji 47-latka.

Pieszy z obrażeniami trafił do szpitala.

39-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego była trzeźwa. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-01-24 20:21:46

    ,

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-01-24 20:22:52

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSO

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości