Policjanci ustalili świadków zdarzenia. Prowadzone postępowanie wyjaśni okoliczności wypadku.
21 stycznia, po godz. 20, w Nowosielcach kierująca fiatem pandą nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i potrąciła stojącego na wjeździe do posesji 47-latka.
Pieszy z obrażeniami trafił do szpitala.
39-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego była trzeźwa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSO
,
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSO