Reklama

Nowy odcinek ścieżki rowerowej łączącej Medykę i Torki oficjalnie otwarty! [ZDJĘCIA]

10 września uroczystego przecięcia wstęgi dokonali wicestarosta przemyski Marek Kudła, wójt gminy Medyka Marek Iwasieczko, uczennica SP Torki Kinga Chrobak, a ks. proboszcz Mariusz Ryba i ks. proboszcz Mieczysław Sobiło ją poświęcili.

W uroczystości uczestniczyli też radni gminy Medyka, mieszkańcy i młodzież ze szkół podstawowych z Medyki i Torek wraz ze swoimi opiekunami.

Wszyscy czekali na wspólną przejażdżkę po nowo otwartej ścieżce prowadzącej aż do świetlicy w Torkach. Warto zaznaczyć, że trasa jest bezpieczna dla każdego, bez względu czy zdecyduje się na rower, hulajnogę czy rolki. 
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Pierepałka - niezalogowany 2020-09-15 17:59:53

    Jestem pod wielkim wrażeniem tego wydarzenia. Przedstawiciele kościoła katolickiego współfinansowali tę inwestycję i ze skromności tylko przecięli wstęgę i to w dwójnasób, to chwalebne i oby tak dalej. A gdzie pozostali przedstawiciele innych wyznań się pytam? Nie wiem może zakupią rowery ... . 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    xf - niezalogowany 2020-09-15 19:15:11

     ja mam tylko Pytanie      po co  te  Pedofile  w   sutannach    tam   są    ludzie obudzcie     się   

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Greg - niezalogowany 2020-09-15 20:38:33

    Ciemnogród w natarciu. Ścieżka bez kropidła to jak ścieżka  bez technicznego odbioru i nie może być użytkowana.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama