10 września uroczystego przecięcia wstęgi dokonali wicestarosta przemyski Marek Kudła, wójt gminy Medyka Marek Iwasieczko, uczennica SP Torki Kinga Chrobak, a ks. proboszcz Mariusz Ryba i ks. proboszcz Mieczysław Sobiło ją poświęcili.
W uroczystości uczestniczyli też radni gminy Medyka, mieszkańcy i młodzież ze szkół podstawowych z Medyki i Torek wraz ze swoimi opiekunami.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jestem pod wielkim wrażeniem tego wydarzenia. Przedstawiciele kościoła katolickiego współfinansowali tę inwestycję i ze skromności tylko przecięli wstęgę i to w dwójnasób, to chwalebne i oby tak dalej. A gdzie pozostali przedstawiciele innych wyznań się pytam? Nie wiem może zakupią rowery ... .
ja mam tylko Pytanie po co te Pedofile w sutannach tam są ludzie obudzcie się
Ciemnogród w natarciu. Ścieżka bez kropidła to jak ścieżka bez technicznego odbioru i nie może być użytkowana.
Ciemnogród po co wam ścieżka w stronę kabanowni hahs
Plebani muszą być na pierwszym miejscu, przecież jak by to było że bez nich by mogli jeździć sataniści po drogach a tak pokropek zrobiony i jak będzie jechał satanista to mu opony woda święcona spali. A jeszcze jak będą jechać w barwach tęczy to im na drodze wyrośnie brzoza i nie będą mogli jeździć. Ciekawe kiedy zapłoną stosy i czarownice zaczną płonąć ???
Jestem pod wielkim wrażeniem tego wydarzenia. Przedstawiciele kościoła katolickiego współfinansowali tę inwestycję i ze skromności tylko przecięli wstęgę i to w dwójnasób, to chwalebne i oby tak dalej. A gdzie pozostali przedstawiciele innych wyznań się pytam? Nie wiem może zakupią rowery ... .
ja mam tylko Pytanie po co te Pedofile w sutannach tam są ludzie obudzcie się
Ciemnogród w natarciu. Ścieżka bez kropidła to jak ścieżka bez technicznego odbioru i nie może być użytkowana.