Po wygaszeniu przez wojewodę podkarpackiego Ewę Leniart mandatu radnego Mariusza Gumiennego, byłego przewodniczącego Rady Gminy Medyka, potrzebne były wybory uzupełniające to gremium. Te odbyły się 16 kwietnia br.
Wybory odbyły się w okręgu nr 8. Osób uprawnionych do głosowania było 347 osób, a w wyborach wzięło udział 148. To prawie 43 procent. Wszystkie oddane głosy były[paywall] ważne. W szranki o jeden mandat stanęło pięciu kandydatów.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze