Reklama

Nurt Przemyśl mistrzem IV ligi podkarpackiej


To jednak Nurt Przemyśl, a nie AKTS Amator Jarosław, został mistrzem grupy rzeszowskiej IV ligi tenisa stołowego. Zdecydował o tym bezpośredni mecz między obiema ekipami w hali MOSiR przy ul. Sikorskiego w Jarosławiu, jak najbardziej zasłużenie wygrany przez ekipę grającego trenera Rafała Iwaniucha.


– Pogratulowałem rywalom bardzo dobrego meczu. Nurt wygrał zasłużenie

– powiedział po spotkaniu prezes AKTS Amator Marek Gudzelak. Nie sposób się z nim nie zgodzić, bo akuratnie tego dnia w jarosławskim zespole było za dużo słabych punktów, aby ci mogli pomyśleć o triumfie. Zawiódł przede wszystkim Pers Prashant Jha, który nie zdobył choćby punktu. Mocną stroną AKTS Amator były do tej pory gry deblowe. W hitowym starcie wyższość przeciwnika musiały uznać obie jarosławskie pary.

Przemyślanie wystąpili w najmocniejszym z możliwych zestawieniu. Obok Rafała i Wiktora Iwaniuchów i Aleksandry Makar, w składzie był Dawid Kiełt, a to od razu dodaje Nurtowi ogrom jakości jak na tę klasę rozgrywkową. I właśnie najbardziej doświadczeni, czyli R. Iwaniuch i D. Kiełt zagrali jak za dawnych lat, będąc fundamentem zwycięstwa. Swoje wielkie „trzy grosze” dodał również W. Iwaniuch, który pokonał m.in. Radosława Dudka.

Reklama

Jeszcze przed meczem było wiadomo, że oba zespoły zagrają w barażach o awans do III ligi. Swoich przeciwników poznają w najbliższy weekend.

 

AKTS Amator Jarosław – Nurt Przemyśl 6:10

  • Punkty: Radosław Dudek 3, Dawid Rachfalski 2, Bartłomiej Rogala 1 – Dawid Kiełt 3,5, Rafał Iwaniuch 3,5, Wiktor Iwaniuch 2,5, Aleksandra Makar 0,5.
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/04/2026 11:13
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama