Reklama

Oferował policjantom 2 tys. zł za sfałszowanie dokumentacji służbowej

Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi 74-letniemu sprawcy 2 kolizji drogowych, który zaoferował policjantom najpierw tysiąc, a następnie 2 tysiące złotych, jeżeli w dokumentacji służbowej zaznaczą, że był trzeźwy.

Z informacji udostępnionych przez komendę policji w Ropczycach wynika, że 74-latek, kierując peugeotem, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu tirem i uderzył w jego naczepę. Natomiast chwilę wcześniej na parkingu uszkodził też opla. Policyjny patrol, który przyjechał na miejsce zdarzenia, poddał mężczyznę badaniu na stan trzeźwości. Wykazało ono prawie 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mundurowi w trakcie doprowadzania sprawcy na komendę usłyszeli od niego propozycję przyjęcia korzyści majątkowej w zamian za wpisanie nieprawdziwych danych w dokumentacji służbowej. 74-latek oferował niemałą sumę tysiąca  złotych za wpis potwierdzający o jego trzeźwości, a potem podbił kwotę do 2 tysięcy złotych. Mężczyzna, spotkawszy się z odmową, został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postawiono mu już zarzut usiłowania wręczenia łapówki i kierowania „na podwójnym gazie”. 

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Cars - niezalogowany 2018-10-12 04:14:05

    74 lata i wymiata TIRem. Nieźle. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości