Jak informuje nasz Czytelnik dziś, 24 czerwca, woda przelała przez wał na ogródkach działkowych "Wilcze".
Jak informuje nasz Czytelnik dziś, 24 czerwca, woda przelała przez wał na ogródkach działkowych "Wilcze". Zostały one częściowo zalane
To skutki gwałtownych opadów deszczu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.no i jak to możliwe , że P.przewodniczący RM M.Kamiński wraz z marszałkiem panem P.Pilch nie staje tam do ZDJĘCIA tylko jest tam zatroskany działkowicz,który patrzy na ogrom zniszczeń
Przewodniczący RM jak i marszałekma w dalekim poważaniu ogródki działkowe, bardziej cieszą się z ponownego dojścia do wcześniej odsuniętego koryta.
Ogródki działkowe to jeszcze stary beton żydo-komuny
Mordujcie jeszcze więcej zwierząt !!! Dewastujcie i poniewierajcie jeszcze więcej Naturę etc. I miejcie wszystko dalej w głębokiej dupie !!! A jak się nie opamiętacie to będziecie przez swoją ignorancję i głupotą dostawać po niej coraz większe i bolesne cięgi i wciery !!! YOUTUBE.COM - AUTYZM - PRZEPOWIEDNIAYOUTUBE.COM - POŻERANIE ZIEMIAPETYT NA SAMOZAGŁADĘ: JAK ZJADANIE ZWIERZĄT ZABIJA NASZĄ PLANETĘ? - WWF.PL
no i jak to możliwe , że P.przewodniczący RM M.Kamiński wraz z marszałkiem panem P.Pilch nie staje tam do ZDJĘCIA tylko jest tam zatroskany działkowicz,który patrzy na ogrom zniszczeń
Przewodniczący RM jak i marszałekma w dalekim poważaniu ogródki działkowe, bardziej cieszą się z ponownego dojścia do wcześniej odsuniętego koryta.
Ogródki działkowe to jeszcze stary beton żydo-komuny