Reklama

Orszak Trzech Króli w Jaworniku Polskim

We wtorek, 6 stycznia, w Jaworniku Polskim odbędzie się kolejna odsłona Orszaku Trzech Króli – wydarzenia, które na stałe zagościło w kalendarium lokalnych uroczystości. W tym roku, radosny pochód odbędzie się pod hasłem „Nadzieją się cieszą".

W programie m.in.: wymarsz trzech orszaków z różnych stron gminy, spotkanie uczestników przy drewnianej stajence i wspólny pokłon Świętej Rodzinie, uroczysta msza św. w Kościele pw. św. Andrzeja Apostoła w Jaworniku Polskim i wspólne kolędowanie przy stajence.

– W wydarzeniu biorą udział mieszkańcy wszystkich sołectw gminy, lokalne instytucje, szkoły, wspólnoty parafialne oraz liczne grupy artystyczne

– podkreślają organizatorzy zachęcając do włączenia się w tę wyjątkową akcję. 
 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/01/2026 11:08
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama