We wtorek, 6 stycznia, w Jaworniku Polskim odbędzie się kolejna odsłona Orszaku Trzech Króli – wydarzenia, które na stałe zagościło w kalendarium lokalnych uroczystości. W tym roku, radosny pochód odbędzie się pod hasłem „Nadzieją się cieszą".
W programie m.in.: wymarsz trzech orszaków z różnych stron gminy, spotkanie uczestników przy drewnianej stajence i wspólny pokłon Świętej Rodzinie, uroczysta msza św. w Kościele pw. św. Andrzeja Apostoła w Jaworniku Polskim i wspólne kolędowanie przy stajence.
– W wydarzeniu biorą udział mieszkańcy wszystkich sołectw gminy, lokalne instytucje, szkoły, wspólnoty parafialne oraz liczne grupy artystyczne
– podkreślają organizatorzy zachęcając do włączenia się w tę wyjątkową akcję.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze