Gospodynie z regionu wciąż mają jeszcze szansę na start w 10. jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego „Bitwa Regionów”. Na zgłoszenia od KGW organizatorzy czekają do piątku, 25 kwietnia.
„Bitwa Regionów” to ogólnopolski konkurs kulinarny odbywający się pod patronatem Ministerstwa i Rozwoju Wsi, w którym reprezentacje kół gospodyń wiejskich z całej Polski przygotowują regionalną potrawę w oparciu o własną recepturę i rodzime produkty. W tym roku odbędzie się jego 10. edycja. W finale zmierzy się 16 najlepszych drużyn. Pula nagród tegorocznej rywalizacji to 65 tys. zł, jest więc o co walczyć. Dodatkowo za 1. miejsce w finale przewidziany jest wyjazd przedstawicielek KGW na zagraniczne targi rolno-spożywcze w UE.
Koła Gospodyń Wiejskich i stowarzyszenia, którym bliskie są smaki regionów i dawne receptury i które swoje potrawy przygotowują z pasją i sercem, wciąż jeszcze mogą zgłosić swój akces. Wystarczy wysłać zgłoszenie, wypełniając formularz dostępny na stronie www.bitwaregionow.pl lub pod linkiem https://www.kupujswiadomie.gov.pl/formularz-bitwa-regionow/
Które koła z Podkarpacia przejdą pomyślnie pierwszy i drugi – półfinałowy etap zmagań, by dotrzeć do finałowego starcia?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze