10 marca wyjątkowy jubileusz świętowała mieszkanka Medyki – pani Weronika Chachura. 100 urodziny były okazją do fetowania. Jubilatce przygrywali członkowie kapeli z Chałupek Medyckich.
Z okazji setnych urodzin zdrowia, pogody ducha i wszelkiej pomyślności oraz siły niezbędnej do zmagania z codziennymi troskami życzył pani Weronice gospodarz gminy Medyka Marek Iwasieczko.
Wójt z racji tak nietuzinkowej okazji złożył wizytę w domu sędziwej jubilatki razem z[paywall] kierownik USC Ewą Tadlą, szefową medyckiego Gminnego Centrum Kultury Bernadetą Golik oraz kapelą z Chałupek Medyckich.
Szczególna okazja wymagała szczególnej oprawy, był więc podkreślający ją okolicznościowy tort i bukiet kwiatów. Pani Marii wręczono też specjalny list gratulacyjny.
Spotkanie stanowiło sposobność do wspominkowych rozmów. Jubilatka z chęcią wzięła w nich udział, nie kryjąc wzruszenia chwilą.
– Ten wyjątkowy jubileusz był doskonałą okazją ku temu, by przypomnieć, że są wśród nas osoby, których życiowe i osobiste historie powinny stanowić cenną lekcję dla najmłodszych pokoleń – podsumowała B. Golik.
Jako redakcja również przyłączamy się do powinszowań dla pani Weroniki, życząc, by kolejne lata – jak do tej pory – upływały jej w atmosferze miłości i wsparcia bliskich.

fot.GCK w Medyce
Jubilatka nie kryła wzruszenia chwilą.

fot.GCK w Medyce
Zdrowia, pogody ducha i wszelkiej pomyślności życzył pani Weronice gospodarz gminy Medyka Marek Iwasieczko.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze