Reklama

Pawłosiów: Kierowca toyoty nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z jednośladem

Do zdarzenia doszło wczoraj, 13 kwietnia, przed godz. 9 w Pawłosiowie.

Policjancie ustalili, że kierujący toyotą, 63-letni mieszkaniec gminy Pawłosiów, podczas skręcania w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 78-letniemu mieszkańcowi tej samej gminy, który kierował motorowerem marki Romet.

Doszło do zderzenia. Kierujący jednośladem doznał obrażeń i trafił do szpitala. Obaj mężczyźni byli trzeźwi.


fot.KPP Jarosław
Uszkodzona toyota.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama