Specjaliści od kobiecego piękna w Dniu Kobiet postanowili zrobić pacjentkom onkologicznym niecodzienny prezent. W ramach akcji „Piękna w chorobie” panie przeżyły prawdziwe metamorfozy.
Akcję zorganizowano po raz drugi dzięki wspólnej inicjatywie Fundacji Sanitas, szczególnie pań: Marty Rygiel-Drozd i Magdaleny Malisz oraz dyrekcji Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu[paywall]. – Makijażystki, kosmetyczki i fryzjerki sprawiły, że na twarzach chorych kobiet pojawił się uśmiech. Nożyczki, lakiery, cienie i podkłady pomogły ukryć widoczne skutki uboczne leczenia przeciwnowotworowego – opisuje kierownik działu rozwoju, promocji i komunikacji społecznej w szpitalu Maciej Kamiński.
W muzyczną podróż i relaksacyjną atmosferę zabrał panie kwartet gitarowy dzieci ze Szkoły Muzycznej pod batutą Anatola Szamli.
Na wszystkie uczestniczki czekał pyszny poczęstunek przygotowany przez kuchnię szpitalną oraz inne niespodzianki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze