Reklama

Pierniki, bigos i pierogi. Polskie specjały na „Dzień polski” w przeworskiej dwójce

W rytmie poloneza i krakowiaka, przy dźwiękach muzyki ludowej i piosenek kapeli podwórkowej świętowano w środę, 20 września, tzw. „Dzień polski” w Szkole Podstawowej nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Przeworsku. Spotkanie zainaugurowało projekt „Otwarte Wrota”.

Inicjatywie przyświeca jeden cel. Jest nim propagowanie otwartości na mieszkających w naszej społeczności przedstawicieli innych kultur. Na początek szkolna społeczność świętowała  tzw. dzień polski, podczas którego w placówce odbyła się prezentacja popisowych dań i przysmaków kuchni polskiej w wykonaniu lokalnych restauratorów, piekarni, cukierni oraz członkiń Koła Gospodyń Wiejskich. Na stołach królowały: makowce, serniki, pączki, pierniki, jabłeczniki, żurek, bigos, pierogi, kartoflaki, kiełbasa, smalec, gomółki sera i osełki masła, a także pieczywo różnego rodzaju. Każdy mógł kosztować do woli. Po degustacji przyszedł czas na występy lokalnych grup artystycznych. Były akcenty patriotyczne w postaci recytacji oraz pieśni w wykonaniu uczniów SP 2 oraz dostojny polonez odtańczony przez uczniów Zespołu Szkół w Chałupkach, który przeniósł widzów na szlacheckie dwory. Ponadto maluchy z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Przeworsku przypomniały krakowiaka i taniec przeworski. Nie zabrakło też folkloru, o który zadbały Przeworska Kapela Podwórkowa „Beka” i panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Urzejowicach i Studzianie. W planach stowarzyszenie działające przy przeworskiej „dwójce” ma kolejne wydarzenia. Będą to: dzień chiński i spotkanie z podróżnikami,  powiatowy konkursu origami połączony z warsztatami origami dla lokalnej społeczności, a także dzień wietnamski oraz dni kurdyjski i angielski.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama