Reklama

Pierwsza ofiara mrozu. 70-letni mężczyzna z Jarosławia zmarł z wychłodzenia

Mężczyzna był znany dzielnicowemu. Dwa dni wcześniej policjant oferował mu pobyt w schronisku, pytał czy nie potrzebuje pomocy. 70-latek oświadczył, że ma opał i żywność. Nie wyraził zgody na pobyt w schronisku. To pierwsza ofiara tegorocznej zimy w naszym regionie.

Wczoraj, 27 grudnia, około godz. 10.30, dzielnicowy z Jarosławia podczas kontroli miejsc przebywania osób bezdomnych, w jednym z budynków zauważył znanego sobie mężczyznę, który nie odpowiadał na wołania.

Drzwi były zamknięte, więc mundurowy podjął decyzję o siłowym wejściu do budynku. Niestety było już za póżno – mężczyzna nie żył. Lekarz stwierdził, że prawdopodobnie przyczyną zgonu 70-latka było wychłodzenie organizmu. Wstępne ustalenia nie wskazują na udział osób trzecich.


Nie bądź obojętny – ratuj życie!

Policja apeluje: wystarczy jeden telefon pod numer 112, by uchronić kogoś od wychłodzenia. Reagujcie.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości