Reklama

Pieszy potrącony na przejściu w Szówsku

Przechodzień, będący na przejściu dla pieszych, jest nietykalny. Każdy kierowca musi o tym wiedzieć. 59-letni Francuz pewnie zapomniał. Skutki były opłakane.

Do wypadku doszło 8 grudnia br., przed godziną 17, w Szówsku. Było już ciemno… Jak wstępnie ustalili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, kierujący fordem 59-letni obywatel Francji, jadąc w kierunku Jarosławia, potrącił mężczyznę na oznakowanym przejściu dla pieszych. 19-letni mieszkaniec gminy Wiązownica z obrażeniami  trafił do szpitala. Kierujący fordem w chwili zdarzenia był trzeźwy.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    F. - niezalogowany 2019-12-11 10:15:18

    Czy pieszy miał odblaski? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Inaria - niezalogowany 2019-12-11 11:31:10

    Tam jest na tyle jasno, że powinien widzieć, A jak się widzi że ktoś inny z drugiej strony się zatrzymał to też trzeba się zatrzymać A nie zapierdzielać I mieć gdzieś wszystkich innych bo myśli się że jest się Panem świata. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    F - niezalogowany 2019-12-11 11:45:55

    Ale pieszy ma obowiązek nosić odblaski 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama