Reklama

Pijana 36-latka spowodowała kolizję w Orłach [ZDJĘCIA]

Kierujące miała ponad 2 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj, 28 grudnia, przed godz. 14, na ul. Krakowskiej w Orłach kierująca fordem, jadąc w kierunku Radymna częścią jezdni wyłączoną z ruchu, wyprzedzała inny pojazd.
Aby nie wjechać w znak drogowy, skręciła w prawo i uderzyła w tył ciężarowej scani i wjechała do rowu.

36-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego była pijana. Została przewieziona do szpitala.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej kara pozbawienia wolności do 2 lat. Nie uniknie też odpowiedzialności za spowodowanie kolizji w ruchu drogowym.

Reklama


fot.KMP Przemyśl
Ford po zderzeniu z ciężarówką wjechał do rowu.


fot.KMP Przemyśl
Do kolizji doszło na ul. Krakowskiej w Orłach.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości