Kierujące miała ponad 2 promila alkoholu w organizmie.
Wczoraj, 28 grudnia, przed godz. 14, na ul. Krakowskiej w Orłach kierująca fordem, jadąc w kierunku Radymna częścią jezdni wyłączoną z ruchu, wyprzedzała inny pojazd.
Aby nie wjechać w znak drogowy, skręciła w prawo i uderzyła w tył ciężarowej scani i wjechała do rowu.
36-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego była pijana. Została przewieziona do szpitala.
Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej kara pozbawienia wolności do 2 lat. Nie uniknie też odpowiedzialności za spowodowanie kolizji w ruchu drogowym.

fot.KMP Przemyśl
Ford po zderzeniu z ciężarówką wjechał do rowu.

fot.KMP Przemyśl
Do kolizji doszło na ul. Krakowskiej w Orłach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze