Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny.
15 bm., około godz. 21, w Haczowie kierujący audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w betonowy przepust i ogrodzenie.
Uszkodził również zaparkowany przy posesji pojazd. Uderzyły w niego części betonowych słupków z ogrodzenia, powodując zarysowanie.
20-letni kierowca audi jechał sam. Nie ucierpiał. Okazało się jednak, że miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

fot.KPP Brzozów
Uszkodzone audi.

fot.KPP Brzozów
Pojazd najpierw uderzył w przepust.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze