Reklama

Pijany 20-latek wjechał w ogrodzenie [ZDJĘCIA]

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny.

15 bm., około godz. 21, w Haczowie kierujący audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w betonowy przepust i ogrodzenie.

Uszkodził również zaparkowany przy posesji pojazd. Uderzyły w niego części betonowych słupków z ogrodzenia, powodując zarysowanie.

20-letni kierowca audi jechał sam. Nie ucierpiał. Okazało się jednak, że miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 


fot.KPP Brzozów
Uszkodzone audi.


fot.KPP Brzozów
Pojazd najpierw uderzył w przepust.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości