Reklama

Pijany 29-latek spowodował wypadek. Był już 2 razy karany za jazdę w stanie nietrzeźwości

Do wypadku doszło końcem zeszłego tygodnia na drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie.

29-latek kierujący oplem combo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas jezdni i czołowo zderzył się z osobowym audi. On i drugi kierowca trafili do szpitala.

Kierowca opla był pijany, miał 1,24 promila alkoholu w organizmie. Okazało się, że mieszkaniec gminy Nowa Dęba był w przeszłości dwukrotnie karany za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości (w 2015 i 2020 roku). W 2020 roku wyrokiem Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu otrzymał dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.

Mężczyzna usłyszy 2 zarzuty popełnienia przestępstwa: kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz umyślnego naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym w ten sposób, że będąc w stanie nietrzeźwości, nie mając uprawnień do kierowania samochodem, spowodował wypadek drogowy, w którym poszkodowany odniósł obrażenia.

Reklama

fot.KMP Tarnobrzeg


fot.KMP Tarnobrzeg
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Bolesława - niezalogowany 2021-07-07 16:05:46

    Dalej sądu będą się z nim ciackaly czy wreszcie posiedzi ładnych parę lat. Nasze sądy to kpina i pośmiewisko na cały kraj.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tom - niezalogowany 2021-07-07 16:18:48

    Debil

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pisior - niezalogowany 2021-07-07 17:50:40

    Droga Bronislawo czytaj ze zrozumieniem! Sąd dożywotnio pozbawił tego pijaka prawo jazdy! To co zastrzelić go trzeba żeby nie jeździł po alkoholu?!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości