Do wypadku doszło końcem zeszłego tygodnia na drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie.
29-latek kierujący oplem combo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas jezdni i czołowo zderzył się z osobowym audi. On i drugi kierowca trafili do szpitala.
Kierowca opla był pijany, miał 1,24 promila alkoholu w organizmie. Okazało się, że mieszkaniec gminy Nowa Dęba był w przeszłości dwukrotnie karany za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości (w 2015 i 2020 roku). W 2020 roku wyrokiem Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu otrzymał dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.
Mężczyzna usłyszy 2 zarzuty popełnienia przestępstwa: kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz umyślnego naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym w ten sposób, że będąc w stanie nietrzeźwości, nie mając uprawnień do kierowania samochodem, spowodował wypadek drogowy, w którym poszkodowany odniósł obrażenia.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dalej sądu będą się z nim ciackaly czy wreszcie posiedzi ładnych parę lat. Nasze sądy to kpina i pośmiewisko na cały kraj.
Droga Bronislawo czytaj ze zrozumieniem! Sąd dożywotnio pozbawił tego pijaka prawo jazdy! To co zastrzelić go trzeba żeby nie jeździł po alkoholu?!
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890
Dalej sądu będą się z nim ciackaly czy wreszcie posiedzi ładnych parę lat. Nasze sądy to kpina i pośmiewisko na cały kraj.
Debil
Droga Bronislawo czytaj ze zrozumieniem! Sąd dożywotnio pozbawił tego pijaka prawo jazdy! To co zastrzelić go trzeba żeby nie jeździł po alkoholu?!