Reklama

Pijany kierowca audi najechał na tył toyoty [ZDJĘCIA]

Do kolizji doszło 23 bm., około godz. 16, w Jasienicy Rosielnej, na drodze krajowej nr 19 prowadzącej z Domaradza do Miejsca Piastowego.

– Kierujący audi, jadąc od strony Domaradza, wyprzedzał kolumnę pojazdów. W pewnym momencie widząc, że z naprzeciwka nadjeżdża inny samochód, chciał zakończyć swój manewr, jednak nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającej go toyoty i najechał na jej tył – podaje KPP Brzozów.

Kierujący toyotą był trzeźwy, zaś 25-letni kierowca audi miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy.  Za kierowanie w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Reklama


fot.KPP Brzozów


fot.KPP Brzozów
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gazoty - niezalogowany 2020-11-25 16:07:21

    powinien z marszu dostac 5 lat i dozywotni zakaz prowadzenia pojazdow w tym panstwie nie ma kar za to jest bezprawie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    CESIO - niezalogowany 2020-11-25 20:27:01

    Pis  z du du   priszoł i sobie w Pis   du  du  pójdzie w odpowiednim czasie 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości