Do kolizji doszło 23 bm., około godz. 16, w Jasienicy Rosielnej, na drodze krajowej nr 19 prowadzącej z Domaradza do Miejsca Piastowego.
– Kierujący audi, jadąc od strony Domaradza, wyprzedzał kolumnę pojazdów. W pewnym momencie widząc, że z naprzeciwka nadjeżdża inny samochód, chciał zakończyć swój manewr, jednak nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającej go toyoty i najechał na jej tył – podaje KPP Brzozów.
Kierujący toyotą był trzeźwy, zaś 25-letni kierowca audi miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów.
Na szczęście nikt nie ucierpiał.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.powinien z marszu dostac 5 lat i dozywotni zakaz prowadzenia pojazdow w tym panstwie nie ma kar za to jest bezprawie
Pis z du du priszoł i sobie w Pis du du pójdzie w odpowiednim czasie
powinien z marszu dostac 5 lat i dozywotni zakaz prowadzenia pojazdow w tym panstwie nie ma kar za to jest bezprawie
Pis z du du priszoł i sobie w Pis du du pójdzie w odpowiednim czasie