Po raz siedemnasty w ginie Narol odbył się plener malarsko-fotograficzny. W tym roku miejscem spotkania młodych artystów była Łówcza – urokliwie położona wieś nad potokiem o tej samej nazwie.
Plener co roku organizowany jest pod hasłem „Czyste środowisko w oczach dziecka”. Młodzież pod okiem nauczycieli plastyki i artystów uczestniczy w warsztatach plastycznych tworząc różnymi technikami obrazy architektury i przyrody...Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze