Reklama

Po zderzeniu mercedesa z hyundaiem obie kierujące trafiły do szpitala

24/08/2021 13:12

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia na trasie Bałaje - Antoniki.



Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na łuku drogi z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn doszło do zderzenia mercedesa z hyundaiem.

Zarówno 34-letnia kierująca mercedesem, jak i 56-letnia kierująca hyundaiem trafiły do szpitala.


fot.KPP Lubaczów
owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2021-08-24 18:48:15

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYT.COM - POZNAJ TO CO JESZ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Rybak - niezalogowany 2021-08-27 13:02:03

    Jednoznacznie widac, ze kierowca mercedesa wyleciała z zakrętu. Tam wylatuje co 10 auto!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości