Do zdarzenia doszło w sobotę, po godz. 13, przed sklepem przy ul. Krasickiego w Nowej Dębie.
25-letnia kierująca fordem podczas cofania potrąciła 77-letnią mieszkankę Nowej Dęby. Seniorkę przewieziono do szpitala. Obie uczestniczki wypadku były trzeźwe.
Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków wypadku. Prowadzą postępowanie w tej sprawie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze