Reklama

Podczas cofania potrąciła pieszą. 77-latka trafiła do szpitala

Do zdarzenia doszło w sobotę, po godz. 13, przed sklepem przy ul. Krasickiego w Nowej Dębie.

25-letnia kierująca fordem podczas cofania potrąciła 77-letnią mieszkankę Nowej Dęby. Seniorkę przewieziono do szpitala. Obie uczestniczki wypadku były trzeźwe.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków wypadku. Prowadzą postępowanie w tej sprawie.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości