Reklama

Podczas mijania się z innym pojazdem potrącił idącego poboczem pieszego

Pieszy z obrażeniami trafił do jasielskiego szpitala.

Wczoraj, 19 grudnia, około godziny 17.30, w Sieklówce zmierzający w kierunku Lubli kierujący nissanem podczas mijania się z jadącym z naprzeciwka samochodem nie zauważył idącego poboczem mężczyzny.

67-latek doznał obrażeń i został przewieziony do jasielskiego szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Policjanci będą wyjaśniać okoliczności zdarzenia w toku prowadzonego postępowania. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości