Pieszy z obrażeniami trafił do jasielskiego szpitala.
Wczoraj, 19 grudnia, około godziny 17.30, w Sieklówce zmierzający w kierunku Lubli kierujący nissanem podczas mijania się z jadącym z naprzeciwka samochodem nie zauważył idącego poboczem mężczyzny.
67-latek doznał obrażeń i został przewieziony do jasielskiego szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.
Policjanci będą wyjaśniać okoliczności zdarzenia w toku prowadzonego postępowania.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze