Do zdarzenia doszło wczoraj, 20 lutego, przed godz. 14, w miejscowości Klęczny.
37-letni kierujący podczas wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, dwukrotnie uderzył w betonowe przepusty, potem w ogrodzenie jednej z posesji i słup energetyczny.
Kierujący w trakcie zdarzenia wypadł z auta.
Pomocy przedmedycznej udzielali mu funkcjonariusze policji i straży pożarnej, potem trafił do szpitala. Pobrana od niego krew do badań. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze