Reklama

Podczas wyprzedzania wypadł z drogi. Uderzył w 2 przepusty i słup

Do zdarzenia doszło wczoraj, 20 lutego, przed godz. 14, w miejscowości Klęczny.

37-letni kierujący podczas wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, dwukrotnie uderzył w betonowe przepusty, potem w ogrodzenie jednej z posesji i słup energetyczny.

Kierujący w trakcie zdarzenia wypadł z auta.

Pomocy przedmedycznej udzielali mu funkcjonariusze policji i straży pożarnej, potem trafił do szpitala. Pobrana od niego krew do badań. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości