W ubiegłym tygodniu odbyły się tradycyjne spotkania opłatkowe przedstawicieli władz wojewódzkich z reprezentantami podkarpackich mediów, na których również i my byliśmy obecni. Była okazja do złożenia sobie noworocznych życzeń i rozmów. Padła na nich deklaracja otwartości na wzajemną współpracę.
W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie przedstawicieli podkarpackich mediów lokalnych powitała szefująca od niedawna tej jednostce wojewoda Teresa Kubas-Hul.
– Chcę stworzyć urząd bardzo otwarty i pracować w taki sposób, by mieszkańcy, także za Państwa pośrednictwem, mieli bieżący przekaz – zwróciła się do obecnych dziennikarzy.
Zarówno ze strony wojewody, jak i nominowanego niedawno na dyrektora jej biura Jerzego Tabina padły skierowane do redaktorów gazet, portali, rozgłośni radiowych i telewizji życzenia zdrowia, radości, a także spokoju i pomyślnej realizacji wszelkich zamierzeń. Poinformowano też o planach na bieżący rok.
Na podobne spotkanie, jak co roku, zaprosili dziennikarzy również członkowie Zarządu Województwa Podkarpackiego. Była okazja do wspólnej modlitwy, którą poprowadzili ks. Jakub Nagi oraz ks. Jakub Oczkowicz reprezentujący Radio Via. Marszałek Władysław Ortyl zauważył podczas opłatka, że jest on szczególną, można powiedzieć, największą...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 43% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze