Reklama

Poinformowała policję, że pod jej autem jest bomba. Ewakuowano kilkudziesięciu mieszkańców

31-letnia kobieta przyjechała do mieleckiej komendy dziś, 26 bm., tuż przed godz. 9.

Kobieta poinformowała, że pod jej samochodem może się znajdować ładunek wybuchowy. Policjanci natychmiast ewakuowali kilkudziesięciu mieszkańców pobliskich bloków. Trafili oni do swoich rodzin i budynku urzędu miasta.

Policyjni antyterroryści przy pomocy specjalistycznego sprzętu zdjęli podejrzane urządzenie z podwozia auta i przetransportowali w bezpieczne miejsce.

Ulice Wyspiańskiego i Bogusławskiego były zablokowane, a mieszkańcy wrócili do domów dopiero po kilku  godzinach. Policjanci sprawdzili samochód, na szczęście informacja dotycząca podłożenia ładunku wybuchowego się nie potwierdziła.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości