Reklama

Półsieraków: Kierujący stracił panowanie nad bmw i uderzył w drzewo. Zginęło dwóch pasażerów

Policjanci pracują nad wyjaśnianiem okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło w niedzielę, po godz. 20, w miejscowości Półsieraków.

Niżańscy policjanci wstępnie ustalili, że 27-latek kierujący bmw, na nieoświetlonym odcinku drogi, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, na łuku wjechał do rowu i uderzył w drzewo.

Samochodem podróżowały 4 osoby. Niestety dwaj 27-letni pasażerowie zginęli. Do szpitala trafili kierujący bmw i 20-letnia pasażerka.

Od obojga pobrano krew do badań na zawartość alkoholu i substancji odurzających. Zostali zatrzymani do wyjaśnienia okoliczności wypadku.

Następstwa

Dziś już wiadomo, że 27-letni kierowca bmw usłyszał zarzuty dotyczące prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania wypadku, którego nastepstwem była śmierć pasażerów.

Wczoraj, 6 kwietnia, Sąd Rejonowy w Nisku zdecydował o 3-miesięcznym areszcie.

Reklama


fot.KPP Nisko
W wypadku zginęli dwaj pasażerowie.


fot.KPP Nisko
Kierowca bmw był nietrzeźwy.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości