12. czerwca na ul. Gorliczyńskiej w Przeworsku 40- letnia mieszkanka gminy Przeworsk kierująca samochodem osobowym marki Peugeot potrąciła 64-latkę – mieszkankę Przeworska, która jechała rowerem.
Kierująca samochodem nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącej rowerzystce. Z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.
Obie kobiety były trzeźwe. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśni dalsze postępowanie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze