Pod hasłem „Świętojańskie cuda-wianki” odbyły się tegoroczne Dni Orłów. Pierwszego dnia odbyła się gala disco polo oraz dyskoteka dla młodzieży. Drugiego na scenie zaprezentowały się wszystkie grupy, które brały udział w potyczkach sołeckich.
Do rywalizacji stanęło 10 drużyn z różnych miejscowości gminy: z Małkowic, Walawy, Nizin, Orłów, Zadąbrowia, Wacławic, Trójczyc, Olszynki, Drohojowa i Hnatkowic. Wszystkie konkurencje pokazały, że startujące sołectwa potrafią zacięcie rywalizować, świetnie się przy tym bawiąc. W ostatecznej klasyfikacji pierwsze miejsce zajęła grupa z Trójczyc, drugie – Orły, a na ostatnim stopniu podium stanęło sołectwo Wacławice. Każda wioska, która wzięła udział konkursie, otrzymała pamiątkowy dyplom oraz talon pieniężny. Dodatkowymi atrakcjami były darmowe zjeżdżalnie dla dzieci oraz jazda konna, a także (cieszące się powodzeniem zwłaszcza wśród dzieci) warsztaty rękodzieła z wyplatania wianków, prowadzone przez Radę Seniorów Gminy Orły.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.https://pl.wikipedia.org/wiki/Krwawa_niedziela_na_Wołyniu
Ja .Same gwiazdy.!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Krwawa_niedziela_na_Wołyniu