Reklama

Potyczki sołeckie na Dniach Orłów

10/07/2019 14:57

Pod hasłem „Świętojańskie cuda-wianki” odbyły się tegoroczne Dni Orłów. Pierwszego dnia odbyła się gala disco polo oraz dyskoteka dla młodzieży. Drugiego na scenie zaprezentowały się wszystkie grupy, które brały udział w potyczkach sołeckich.

Do rywalizacji stanęło 10 drużyn z różnych miejscowości gminy: z Małkowic, Walawy, Nizin, Orłów, Zadąbrowia, Wacławic, Trójczyc, Olszynki, Drohojowa i Hnatkowic. Wszystkie konkurencje pokazały, że startujące sołectwa potrafią zacięcie rywalizować, świetnie się przy tym bawiąc. W ostatecznej klasyfikacji pierwsze miejsce zajęła grupa z Trójczyc, drugie – Orły, a na ostatnim stopniu podium stanęło sołectwo Wacławice. Każda wioska, która wzięła udział konkursie, otrzymała pamiątkowy dyplom oraz talon pieniężny. Dodatkowymi atrakcjami były darmowe zjeżdżalnie dla dzieci oraz jazda konna, a także (cieszące się powodzeniem zwłaszcza wśród dzieci) warsztaty rękodzieła z wyplatania wianków, prowadzone przez Radę Seniorów Gminy Orły.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Janek - niezalogowany 2019-07-11 08:23:01

    Ja .Same gwiazdy.!  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    rfdsa - niezalogowany 2019-07-11 14:22:27

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Krwawa_niedziela_na_Wołyniu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama