Do zdarzenia doszło 17 maja, po godz. 10.
Kierujący audi, 46-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruch, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo.
Jak podaje KPP Przeworsk: Siła uderzenia była tak duża, że pojazd odbił się i uderzył jeszcze w drugie drzewo, na wysokości około 2 metrów.
Kierowca audi był trzeźwy. Ranny tafił do szpitala.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ