Powiat Przemyski poszukuje osób, które w ramach wolontariatu podjęłyby się opieki nad mieszkańcami dwóch domów pomocy społecznej.
W związku z trudną sytuacją epidemiczną i wzrostem zachorowań wśród mieszkańców i personelu domów pomocy społecznej, Powiat Przemyski poszukuje osób, które w ramach wolontariatu podjęłyby się świadczenia opieki nad mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Huwnikach i Ekumenicznego Domu Pomocy Społecznej w Prałkowcach „w sytuacji, gdy taka potrzeba wystąpi”.
– Zwracam się do wszystkich Państwa o rozważenie możliwości udzielenia takiej pomocy a osoby zainteresowane proszę o kontakt z przedstawicielami Starostwa Powiatowego w Przemyślu – zachęca wicestarosta Marek Kudła.
Zainteresowani mogą się kontaktować z kierownikiem Biura Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Małgorzata Chomycz – Śmigielska tel. 016 678 60 79 lub naczelnikiem Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego i Spraw Obywatelskich Ryszard Cząstka tel. 016 678 56 12.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Demonstracje w maskach i w odległości na powietrzu to nie jest jakieś wielkie zagrożenie koronawirusem - ocenił prof. Krzysztof Simon, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
pierwsze powinny się zgłosić zakonnice, jak to bywało dawniej.
W ramach wolontariatu czyli za Bóg zapłać? Śmierć frajerom!!!
Nie rozśmieszaj mnie , wcześniej wyrzucaliście zakonnice, a teraz są wam potrzebne ? One też prowadzą DPS-y .
Wyborcy pis mieli za miskę ryżu pracować a tu za darmo? To premier Morawiecki kłamał przy ośmiorniczkach?
dużo posłów nic nie robi więc wolontariat jest dla nich dajcie przykład a jak nie to płaćcie dobry hajs wolontariat w moim odczuciu to tylko dla dzieci albo zwierząt a szczególnie psów...
"Nie rozśmieszaj mnie , wcześniej wyrzucaliście zakonnice, a teraz są wam potrzebne ? One też prowadzą DPS-y . "DPS Prałkowce prowadzony jest przez zakonnice.
Demonstracje w maskach i w odległości na powietrzu to nie jest jakieś wielkie zagrożenie koronawirusem - ocenił prof. Krzysztof Simon, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
pierwsze powinny się zgłosić zakonnice, jak to bywało dawniej.
W ramach wolontariatu czyli za Bóg zapłać? Śmierć frajerom!!!