Reklama

Prymusi i wyróżniający się postawą i zaangażowaniem nagrodzeni [ZDJĘCIA]

23 czerwca w Urzędzie Gminy Orły zorganizowano uroczyste rozdanie nagród dla najbardziej wyróżniających się uczniów, czyli takich, którzy triumfy święcili zarówno na polu naukowym, uzyskując wysoką średnią na świadectwie i biorąc udział w różnorodnych konkursach, jak i sportowym czy artystycznym. Docenieni zostali ponadto ci, którzy wykazali się właściwą postawą społeczną i otrzymali pozytywną opinię Rady Pedagogicznej.

Nagrody powędrowały łącznie do 18 uczniów klas 8 i 7 szkół podstawowych z terenu gminy Orły.

W tym roku wydarzenie miało bardziej niż zwykle uroczystą oprawę, bo gospodarz gminy Boguslaw Słabicki po raz pierwszy uhonorował laureatów w siedzibie urzędu, zapraszając młodzież wraz z dyrektorami szkół do sali konferencyjnej.

Nagroda wójta powędrowała do[paywall] szczególnie uzdolnionych uczniów, mogących się pochwalić czerwonym paskiem na świadectwie, ale i tych, którzy mają na koncie szczególne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne.

Reklama


Uhonorowano również młodych, którzy angażowali się w promowanie zdrowego, wolnego od uzależnień stylu życia i pomoc kolegom i koleżankom, jak również w szeroko pojętą działalność charytatywną.

W tym roku szkolnym na liście wyróżnionych znaleźli się:

Martyna Badowicz, Aleksandra Korniat i Mateusz Niedźwiedź ze Szkoły Podstawowej im. Jan Pawła II w Drohojowie; Andżelika Bojarska, Oliwia Rogała i Julia Wielgosz ze Szkoły Podstawowej im. płk. Czesława Mączyńskiego w Kaszycach; Michał Bereźnicki i Bartosz Trojnar ze Szkoły Podstawowej im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Małkowicach; Nikola Franków – uczennica Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Nizinach; Karolina Gaweł, Rafał Klinger, Kacper Koba i Rafał Zając ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Orłach; Kinga Bobko ze Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Trójczycach; Ksawery Jakubiszyn i Kacper Rzepa – uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Walawie, a także Martyna Fednar i Katarzyna Hołyszko ze Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Zadąbrowiu.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama