Za miesiąc świętować będziemy Wielkanoc. Ten wyjątkowo piękny, rodzinny czas wymaga wyjątkowej oprawy w postaci wielkanocnych dekoracji, kolorowych pisanek i koszyków oraz wyśmienitych specjałów. Wszystkie je nabyć będzie można na Przemyskim Jarmarku Wielkanocnym, który wystartuje 26 marca. Miasto zaprasza do współpracy wystawców. Swoje wyroby będą mogli zaprezentować bezpłatnie.
Kolejny raz magistrat zaprasza mieszkańców do udziału w Przemyskim Jarmarku Wielkanocnym. Wydarzenie planowane jest w dniach 26, 27 i 28 marca.
W godzinach od 10 do 19 na Rynku Starego Miasta – o ile oczywiście nie przeszkodzi w tym pandemia – na wszystkich miłośników wielkanocnych ozdób i typowych dla świątecznego czasu przysmaków czekać będą[paywall] stragany z bogatą ofertą świąteczną.
Znajdziemy na nich jak co roku: niezliczone pisanki, stroiki, koszyki, wielkanocne palmy i króliczki, ale też wyroby ceramiczne, biżuterię, świąteczne serwetki czy obrusy, dekoracje i kwiaty oraz ofertę gastronomiczną. Już teraz miasto czeka na zgłoszenia chętnych wystawców, artystów, rękodzielników i sklepikarzy, którzy w swojej ofercie mają wszystkie te świąteczne atrybuty.
Mile widziani są także producenci domowych ciast, wędlin, miodów, serów, bo na kiermaszu nie może zabraknąć przecież wielkanocnych specjałów, które nierozerwalnie kojarzą się ze świątecznym stołem. Udział wystawców w jarmarku jest bezpłatny, a zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 19 marca.
Ci, którzy zdecydują się na uczestnictwo w wydarzeniu, zobowiązani są wypełnić i przesłać lub dostarczyć osobiście do urzędu własnoręcznie podpisany formularz zgłoszeniowy (Wydział Promocji i Kultury Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1, pr@um.przemysl.pl), nie zapominając o dopisku: „III Przemyski Jarmark Wielkanocny”. Regulamin oraz formularz dostępne są na stronie internetowej magistratu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
A gdzie maseczki