Wielka Parada Mikołajowa była ostatnią imprezą miejską, podczas której w Przemyślu wystrzelono sztuczne ognie. Dlaczego? Z miłości dla zwierząt!
Włodarze Przemyśla już od jakiegoś czasu rozważali możliwość zaprzestania używania materiałów pirotechnicznych podczas imprez plenerowych, jednak dopiero w tym roku gród nad Sanem dołączy do wielu innych polskich miast, które zrezygnowały z fajerwerków.
– Ze względu na to, iż bardzo kochamy naszych kudłatych (i skrzydlatych) przyjaciół, ani w najbliższej, ani w dalszej przyszłości nie będziemy organizować pokazów sztucznych ogni. Jesteśmy pewni, że podobnie jak my, przemyślanie ucieszą się z faktu, iż nasze zwierzaki choć częściowo będą mogły odpocząć od stresujących dla nich wystrzałów, a sami mieszkańcy będą się świetnie bawić również bez niespodzianki w postaci fajerwerków. Przy okazji apelujemy do organizatorów podobnych imprez w Przemyślu oraz w okolicach miasta, a także do osób prywatnych o rozwagę i przemyślenie decyzji o ewentualnej rezygnacji z rac i fajerwerków – apeluje Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Przemyślu.
Przemyśl przywita Nowy Rok z Varius Manx i Kasią Stankiewicz. Zapraszamy do wspólnej, szampańskiej zabawy w nowej odsłonie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Głupota i głupie tłumaczenie .
Fajnie by było jak by pies sąsiadów, w zamian nie szczekał codziennie od 6 rano.
To może ze względu na miłość do wszystkich zwierząt bądźmy wegetarianami ale takimi którzy nie krzywdzą zieleni... I jeszcze niech pieski chodza i wlepiają po 5 tys kary od petardy tak żeby miasto zarobiło parę groszy :)
Kasy im szkoda. Wiecznie biedni. Co jeszcze wymyślą.
Zamiast sztucznych ogni, można zrobić fajny pokaz laserowy i cicho i też będzie pięknie :) Poza tym wiele miast rezygnuje w tym roku ze sztucznych ogni.....
Zakazać sprzedaży fajerwerków-wtedy bedzie spokojnie
Dobrze że nie grozi nam jak narazie jakaś wojna bo z miłości do zwierząt rzucali byśmy karabinami i nieodbezpieczonymi granatami we wroga
Po co koncerty? Psy będą wyć i cierpieć. Odwołać wszystko
A mnie wkurza jak pies sra na trawnik. Odwołać stanie u psów.
więcej będzie dla radnych hie hie hie
Słowo " ekologia " na niektórych działa jak jakaś mantra . Bo to tak modnie , bo tak robi erokołchoz . Jaka w tym przypadku ekologia , co za brednie . ? Tak rozumując , to niektórzy szaleni zieleńcy - tylko patrzeć jak powiedzą ,ze na Wszystkich Świętych nie należy palić zniczy , bo to ekologia. BREDNIA DO POTĘG EN TEJ LEWACTWO , KOMUCHY
nie lubisz ciszy i swiadomosci ze nie straszysz bezsensownie zwierzat?
BRAWO dla myslacych urzednikow!!!! wreszcie koniec straszenia zwierzat!! jeszcze 3ba zakazac strzelania w knajpie gloria!!! tam z okazji wesel odbywa sie istna kanonada debilna straszaca mieszkancow i zwierzeta!!
Szczelać nie wolno?Ale kurła piesa w mieszkaniu 65mkw można czymiać i męczyć? A jak kundel kurła szczeka na balkonie bo mu sryć się chce i somsiadów wkurłia to jest ok?
To jak wielka orkiestra bez światełka do nieba?A jeśli chodzi o zwierzęta to jak raz w roku posłuchaj to nic im się nie stanie, pies z czterech pancernych nie bał się wybuchow i strzału z dział a teraz psy boją się paru fajerwerków. Przesadzanie ludzie i tyle... Pozdrawiam z góry hejterów
Ja jednak postrzelam.
Głupota i głupie tłumaczenie .
Kurła i co tera bedzie