Reklama

Przemyśl w sylwestra nie strzela! Nowy rok bez fajerwerków

Wielka Parada Mikołajowa była ostatnią imprezą miejską, podczas której w Przemyślu wystrzelono sztuczne ognie. Dlaczego? Z miłości dla zwierząt!

Włodarze Przemyśla już od jakiegoś czasu rozważali możliwość zaprzestania używania materiałów pirotechnicznych podczas imprez plenerowych, jednak dopiero w tym roku gród nad Sanem dołączy do wielu innych polskich miast, które zrezygnowały z fajerwerków.

Ekologiczniej i oszczędniej

– Ze względu na to, iż bardzo kochamy naszych kudłatych (i skrzydlatych) przyjaciół, ani w najbliższej, ani w dalszej przyszłości nie będziemy organizować pokazów sztucznych ogni. Jesteśmy pewni, że podobnie jak my, przemyślanie ucieszą się z faktu, iż nasze zwierzaki choć częściowo będą mogły odpocząć od stresujących dla nich wystrzałów, a sami mieszkańcy będą się świetnie bawić również bez niespodzianki w postaci fajerwerków. Przy okazji apelujemy do organizatorów podobnych imprez w Przemyślu oraz w okolicach miasta, a także do osób prywatnych o rozwagę i przemyślenie decyzji o ewentualnej rezygnacji z rac i fajerwerków – apeluje Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Przemyślu.

Przemyśl przywita Nowy Rok z Varius Manx i Kasią Stankiewicz. Zapraszamy do wspólnej, szampańskiej zabawy w nowej odsłonie.

Reklama
 

 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    krau_984 2018-12-11 19:39:09

    Ja jednak postrzelam.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Zdegustowany - niezalogowany 2018-12-11 19:43:54

    Głupota i głupie tłumaczenie . 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Janusz - niezalogowany 2018-12-11 19:57:43

    Kurła i co tera bedzie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama