Reklama

Kładka na Sanie zamknięta – sprawdź dlaczego!

Zarząd Dróg Miejskich w Przemyślu 24 sierpnia poinformował, że rusza z oczekiwanymi przez mieszkańców pracami remontowo–konserwacyjnymi.

  – Na obiekcie mostowym kładka pieszo-rowerowa nad rzeką San nastąpi czasowe wyłączenie przedmiotowego obiektu z ruchu pieszego i rowerowego – informuje ZDM w Przemyślu.

Zamknięcie ma  trwać w godz. od 6 do 14 w poniedziałek, 28 sierpnia.
 


Kładka na Sanie zamknięta na czas prac

O tym, że kładka na Sanie się sypie, widoczne są ubytki w deskach i pleśń na początku miesiąca pisał nasz redaktor Mariusz Godos w tekście:

Kładka pieszo-rowerowa na Sanie w Przemyślu się sypie. I sypać się będzie.

Wtedy dyrektor ZDM Jacek Cielecki zapowiedział:

Reklama

– Wstawionych jest już kilka tak zwanych łat. Niebawem zaczniemy wymieniać całe elementy. Całe deski. Czekamy, są zamówione.

– Kosz łat nie jest wysoki. To kilkaset złotych. Ale w przypadku wymiany cały elementów, to już poważne kwoty – dodał.

 

Zwrócił uwagę, że za stan łączącej Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II z Wybrzeżem Marszałka Józefa Piłsudskiego, funkcjonującej od 8 lat przeprawy pieszo-rowerowej nie odpowiadają wandale a "zmęczenie materiału". 

Aleksandra Nowotyńska

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama