Wypadek w Buszkowiczkach w gminie Żurawica, do którego doszło w piątek, około godz. 22, zakończył się pechowo dla 2 podróżujących.
Jak informuje Komenda Miejska Policji w Przemyślu, 38-letni mieszkaniec Przemyśla, który fordem mustangiem jechał w kierunku Bolestraszyc, nagle na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowy przepust.
Zarówno on, jak i towarzyszący mu 33-letni pasażer forda, również mieszkaniec Przemyśla, zostali ranni. Obaj poszkodowani trafili do szpitala.
Mundurowi zbadali trzeźwość kierującego. Nie budziła zastrzeżeń. Teraz trwa ustalanie przyczyn tego niebezpiecznego zdarzenia.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ