Reklama

Przemyślanin wjechał mustangiem w betonowy przepust [ZDJĘCIA]

Wypadek w Buszkowiczkach w gminie Żurawica, do którego doszło w piątek, około godz. 22, zakończył się pechowo dla 2 podróżujących.

Co się wydarzyło?

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Przemyślu, 38-letni mieszkaniec Przemyśla, który fordem mustangiem jechał w kierunku Bolestraszyc, nagle na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowy przepust.

Zarówno on, jak i towarzyszący mu 33-letni pasażer forda, również mieszkaniec Przemyśla, zostali ranni. Obaj poszkodowani trafili do szpitala.

Mundurowi zbadali trzeźwość kierującego. Nie budziła zastrzeżeń. Teraz trwa ustalanie przyczyn tego niebezpiecznego zdarzenia.


fot.KMP Przemyśl


fot.KMP Przemyśl
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-10-25 19:24:34

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama