Reklama

Reaktywacja posterunku w Orłach

1 lipca uroczyście przekazane zostały klucze do nowego posterunku policji w Orłach. Jego reaktywację zainicjował samorząd lokalny na czele z wójtem gminy.

Jak podają służby: „Dzięki zwiększeniu liczby etatów policji w Orłach zwiększy się poczucie bezpieczeństwa mieszkańców, którzy będą mieli łatwiejszy dostęp do funkcjonariuszy”. 

W uroczystości udział wzięli m.in. poseł na Sejm Tadeusz Chrzan, wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka, wicemarszałek województwa podkarpackiego Piotr Pilch, komendant wojewódzki policji w Rzeszowie insp. Dariusz Matusiak, starosta przemyski Jan Pączek oraz lokalni samorządowcy i przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb i instytucji.

Reklama

Posterunek w Orłach podlega Komisariatowi Policji w Żurawicy. Służbę pełni w nim kierownik posterunku, dwóch dzielnicowych, trzech funkcjonariuszy służby patrolowo-interwencyjnej oraz dwóch funkcjonariuszy służby kryminalnej.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama