1 lipca uroczyście przekazane zostały klucze do nowego posterunku policji w Orłach. Jego reaktywację zainicjował samorząd lokalny na czele z wójtem gminy.
Jak podają służby: „Dzięki zwiększeniu liczby etatów policji w Orłach zwiększy się poczucie bezpieczeństwa mieszkańców, którzy będą mieli łatwiejszy dostęp do funkcjonariuszy”.
W uroczystości udział wzięli m.in. poseł na Sejm Tadeusz Chrzan, wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka, wicemarszałek województwa podkarpackiego Piotr Pilch, komendant wojewódzki policji w Rzeszowie insp. Dariusz Matusiak, starosta przemyski Jan Pączek oraz lokalni samorządowcy i przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb i instytucji.
Posterunek w Orłach podlega Komisariatowi Policji w Żurawicy. Służbę pełni w nim kierownik posterunku, dwóch dzielnicowych, trzech funkcjonariuszy służby patrolowo-interwencyjnej oraz dwóch funkcjonariuszy służby kryminalnej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze