W przyszłym tygodniu będzie możliwość wyrażenia swojej opinii na temat zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Stare Miasto I”.
Biuro Rozwoju Miasta Przemyśla zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych w ramach projektu „Szkoła Świadomego Planowania 2.0”. Konsultacje dotyczyć będą zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Stare Miasto I”.
Punkt konsultacyjny będzie się mieścić na placu przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Przemyślu przy ulicy Ratuszowej 1 (dawna szkoła – gimnazjum). Pracownicy będą czekać na mieszkańców od 4 do 8 listopada (poniedziałek – piątek) od 12.00 do 16.00.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Piękne miejsce .A z żal d... ściska ,że forsowany jest pomysł wybudowania w tym miejscu parkingu Obojętnie jaki to będzie uroku miastu to nie uczyni.
No cóż, ile już było tych konsultacji i planów i co z tego, wszystko wylądowało w koszu na śmiecie bądź archiwum. W Przemyślu nigdy nic poważnego nie będzie, a co jest bida z nędzą i ogólne dziadostwo. Przecież były władca Choma i obecni nie mogą od lat zdecydować czy to ma być miasto przemysłowe czy turystyczne, a obecne zadupie ani to, ani to czyli jak twierdził klasyk towarzysz Wiesław co pamiętam z minionej epoki, ni pies ni wydra, cos na kształt świdra. Przecież w Przemyślu od czasu powstania tej niby ekonomicznej strefy nikt poważny nie zainwestował, ba nawet nie było poważnych rozmów z potencjalnymi inwestorami po prostu nikt się Przemyślem nie interesuje, nie traktuje poważnie. Podobnie z turystami, niby miasto zabytkowe, a tych niby turystów jak na lekarstwo , głównie plączą się na Rynku koło krasnala Szwejka i Kazimierzowskie bo niezłe lody, czasem Zamek i Katedra. Przecież tych turystów przez cały sezon jest tyle ile np w Krakowie prze 1 dzień. Pytam jak chcą ściągac turystów kiedy na reklamę i foldery przeznacza się przysłowiowe wdowie grosze, a raczej się to olewa. No cóż można i tak, nie będę opisywać całościowo stanu Przemyśla, tej nędzy w każdej dziedzinie i dziadostwa,tych obdartych z tynków kamienic i domów, krzywych i obesranych chodników, setek pustych dawnych mieszkań i lokali handlowo usługowych, ba całych kamienic ale wystarczy wyjść na wieczorny spacer, wtedy zobaczy się zamarłą smutną,, pustą i śpiącą mieścinę co wczoraj ok godz 20, 30 zaobserwowałem. A co do planów rozwoju, był taki dokument opracowany przez Sp. Cywilną z Poznania pt. Plan rewitalizacji Miasta Przemyśla na lata 2016 20023 i co z tego, plany wspaniałe, opracowanie projektu w który stwierdza się że Przemyśl jest zdegradowany niemal w 30 procentach, a realizacja, jak widać, słychać i czuć. Ile kosztował suwerena opracowanie ogromnego materiału nie wiadomo, tajemnica poliszynela, wg mnie setki tysięcy złotych, a co do tej pory zrobiono każdy kto chce zobaczyć, widzi. To samo będzie z tym straszydłem czyli mostem kolejowym i innymi dobrymi chęciami i planami jak z tym rybim placem.
I co powstanie z tego utyskiwania.NIC. Absolutnie nic przy tak duzej dawce włożonej energii i to bezproduktywnie tak charakterystyczne dla ludzi którym nic nie wychodzi a chcący sie pokazać co najmniej jak prorocy.
Do tego Judy zwanego Tadeuszem. Pod czyim adresem wypisujesz te zdania, a faktyczne bzdury, raczej pod swoim adresem. Przecież większego malkontenta, pseudokrytyka i zwykłego internetowego trola nie ma.
Mniej słów, więcej treści. Ten nad jest już niestrawny. Nie wszystko jest takie zle. Nawet ten nieudaczny Prezydent ma swoje dobre strony.
Piękne miejsce .A z żal d... ściska ,że forsowany jest pomysł wybudowania w tym miejscu parkingu Obojętnie jaki to będzie uroku miastu to nie uczyni.
No cóż, ile już było tych konsultacji i planów i co z tego, wszystko wylądowało w koszu na śmiecie bądź archiwum. W Przemyślu nigdy nic poważnego nie będzie, a co jest bida z nędzą i ogólne dziadostwo. Przecież były władca Choma i obecni nie mogą od lat zdecydować czy to ma być miasto przemysłowe czy turystyczne, a obecne zadupie ani to, ani to czyli jak twierdził klasyk towarzysz Wiesław co pamiętam z minionej epoki, ni pies ni wydra, cos na kształt świdra. Przecież w Przemyślu od czasu powstania tej niby ekonomicznej strefy nikt poważny nie zainwestował, ba nawet nie było poważnych rozmów z potencjalnymi inwestorami po prostu nikt się Przemyślem nie interesuje, nie traktuje poważnie. Podobnie z turystami, niby miasto zabytkowe, a tych niby turystów jak na lekarstwo , głównie plączą się na Rynku koło krasnala Szwejka i Kazimierzowskie bo niezłe lody, czasem Zamek i Katedra. Przecież tych turystów przez cały sezon jest tyle ile np w Krakowie prze 1 dzień. Pytam jak chcą ściągac turystów kiedy na reklamę i foldery przeznacza się przysłowiowe wdowie grosze, a raczej się to olewa. No cóż można i tak, nie będę opisywać całościowo stanu Przemyśla, tej nędzy w każdej dziedzinie i dziadostwa,tych obdartych z tynków kamienic i domów, krzywych i obesranych chodników, setek pustych dawnych mieszkań i lokali handlowo usługowych, ba całych kamienic ale wystarczy wyjść na wieczorny spacer, wtedy zobaczy się zamarłą smutną,, pustą i śpiącą mieścinę co wczoraj ok godz 20, 30 zaobserwowałem. A co do planów rozwoju, był taki dokument opracowany przez Sp. Cywilną z Poznania pt. Plan rewitalizacji Miasta Przemyśla na lata 2016 20023 i co z tego, plany wspaniałe, opracowanie projektu w który stwierdza się że Przemyśl jest zdegradowany niemal w 30 procentach, a realizacja, jak widać, słychać i czuć. Ile kosztował suwerena opracowanie ogromnego materiału nie wiadomo, tajemnica poliszynela, wg mnie setki tysięcy złotych, a co do tej pory zrobiono każdy kto chce zobaczyć, widzi. To samo będzie z tym straszydłem czyli mostem kolejowym i innymi dobrymi chęciami i planami jak z tym rybim placem.
I co powstanie z tego utyskiwania.NIC. Absolutnie nic przy tak duzej dawce włożonej energii i to bezproduktywnie tak charakterystyczne dla ludzi którym nic nie wychodzi a chcący sie pokazać co najmniej jak prorocy.