Reklama

Ruszył remont byłej „Pomony” [ZDJĘCIA]

Kilka dni temu – zgodnie z zapowiedziami właściciela – ruszyły prace remontowo-budowlane przy budynku byłej „Pomony” przy ul. Czarnieckiego w Przemyślu.

Właścicielem całego terenu, który przez lata był fatalną wizytówką miasta w okolicach dworców PKP i PKS, jest szef uznanej na całym świecie firmy „Hensfort”, produkującej okna, Andrzej Pichur. Jak stwierdził, sporo pracy przed nimi, ale finalnie potężny trzypiętrowy budynek ma być reprezentacyjnym obiektem w tamtym rejonie miasta. Powstanie obiekt hotelowo-restauracyjny. Remont – zgodnie z założeniami – potrwa trzy, cztery lata.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama