Reklama

Rywalizacja OSP w Zalesiu [ZDJĘCIA]

Miejsko-gminne zawody sportowo-pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Oleszyce po raz kolejny przyciągnęły nie tylko wiele rywalizujących ze sobą, a jednocześnie, jak zawsze, wspierających się grup OSP, ale i wielu widzów, radośnie kibicujących swoim faworytom.

W szranki o tytuł mistrzów stanęło 18 drużyn: 6 w grupie A, 3 w grupie C, 6 MDP chłopców i 3 MDP dziewcząt. Wzięły one udział w konkurencjach sprawdzających zarówno sprawność fizyczną, jak i umiejętności techniczne strażaków ochotników.

Przeprowadzono biegi sztafetowe 7x50 m z przeszkodami dla dorosłych strażaków oraz bieg 400 m z przeszkodami dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, a nad  prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie.

Reklama

Sędzią głównym zawodów był st. kpt. Marek Chomyszyn.

O wynikach, które bezpośrednio przełożyły się na klasyfikację generalną zawodów decydowały czas i technika wykonywanych zadań. W grupie „A” najlepsi okazali się strażacy z OSP w Starych Oleszycach. Tuż za nimi kolejno: OSP Zalesie, OSP Futory, OSP Stare Sioło, OSP Oleszyce oraz OSP Nowa Grobla.

W grupie „C” mistrzami mogą się tytułować ochotnicy z OSP Futory. Drugie miejsce powędrowało do OSP Stare Oleszyce, a trzecie do OSP Zalesie.

W kategorii MDP chłopców, najlepsi okazali się młodzi strażacy z OSP Oleszyce. Potem kolejno: OSP Futory, OSP Stare Sioło, OSP Zalesie, OSP Stare Oleszyce oraz OSP „Młode Wilki” Zalesie.

Reklama

Jeśli chodzi o dziewczęta, w kategorii MDP, pierwsze miejsce zajęły ochotniczki z OSP Stare Oleszyce, drugie: OSP Oleszyce, a trzecie: OSP Stare Sioło.


 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/07/2024 16:20
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama