Reklama

Rywalizowali młodzi tenisiści stołowi

06/05/2018 12:29

34 zawodników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich wzięło udział w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MDK.

Zawody rozgrywane były w Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu. Uczestnicy starowali w trzech kategoriach[paywall].

Wśród żaczek najlepsza była Natalia Szkarpecka, a za nią uplasowały się: Jagoda Trojniarz i Jowita Figiela. W kategorii żacy I miejsce zajął Szymon Dziedzicki, który w sportowej rywalizacji wyprzedził Nikolasa Wróblewskiego i Konrada Kowala.

Milena Świerzyńska to najlepsza młodziczka turnieju. Oprócz niej na podium stanęły: Julia Barszczak i Ksenia Ficak. W tej samej kategorii wiekowej chłopców (młodzicy) na szczycie „pudła” stanął Krzysztof Kamiński, za którym uplasowali się: Piotr Kazimierz i Kacper Reizer.

Najlepszą juniorką okazała się Joanna Wujec, a II miejsce zajęła Wiktoria Sochań. W kategorii „juniorzy” I miejsce zajął Kordian Poniatowski, II – Dominik Gąsior, III – Wiktor Świerzyński.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama