34 zawodników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich wzięło udział w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MDK.
Zawody rozgrywane były w Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu. Uczestnicy starowali w trzech kategoriach[paywall].
Wśród żaczek najlepsza była Natalia Szkarpecka, a za nią uplasowały się: Jagoda Trojniarz i Jowita Figiela. W kategorii żacy I miejsce zajął Szymon Dziedzicki, który w sportowej rywalizacji wyprzedził Nikolasa Wróblewskiego i Konrada Kowala.
Milena Świerzyńska to najlepsza młodziczka turnieju. Oprócz niej na podium stanęły: Julia Barszczak i Ksenia Ficak. W tej samej kategorii wiekowej chłopców (młodzicy) na szczycie „pudła” stanął Krzysztof Kamiński, za którym uplasowali się: Piotr Kazimierz i Kacper Reizer.
Najlepszą juniorką okazała się Joanna Wujec, a II miejsce zajęła Wiktoria Sochań. W kategorii „juniorzy” I miejsce zajął Kordian Poniatowski, II – Dominik Gąsior, III – Wiktor Świerzyński.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze