Do niebezpiecznego zdarzenia doszło tuż przed południem (27 sierpnia br.) na ulicy Mickiewicza w Przemyślu. Na środku jednej z głównych arterii w mieście zapalił się samochód dostawczy.
Na miejsce przybyli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu, którzy szybko opanowali ogień. Obecna była także policja. Z wstępnych ustaleń wynika, że pożar rozpoczął się w tzw. przedziale silnikowym. W pojeździe była jedna osoba, kierowca, który natychmiast opuścił samochód. Na szczęście ani jemu, ani nikomu innemu nic się nie stało.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze