Reklama

Samochód z czwórką nastolatków wylądował w rowie [ZDJĘCIA]

25/04/2024 19:48

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło we wtorek, 23 kwietnia, po g. 11 w Hucisku Jawornickim.

Na miejscu zdarzenia, mundurowi ustalili, że kierujący volkswagenem, 18-letni mieszkaniec gminy Kańczuga, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w  barierki, a następnie wjechał do przydrożnego rowu.

Jak przekazała przeworska policja, samochodem podróżowało cztery osoby w wieku od 15 do 18 lat. Dwie pasażerki trafiły do szpitala. 18-letni kierowca był trzeźwy.

Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności zdarzenia.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama