Reklama

„Selfier” z najpiękniejszą świąteczną witryną w Przemyślu

Rozstrzygnięta została II edycja konkursu na „Najpiękniejszą świąteczną witrynę Przemyśla”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Forum Rozwoju Przemyśla. Tą naj zostało wybrane świąteczne przystrojenie cukierni „Selfier” przy ul. Rynek 2. Gratulujemy! Nasza redakcja była patronem medialnym tego przedsięwzięcia.

– Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Dzięki ich zaangażowaniu, które charakteryzowało się kreatywnością i nowatorskim podejściem do tematu, mogliśmy z przyjemnością oglądać wiele pięknych i kreatywnych dekoracji, które wypełniają miejską przestrzeń świąteczno-noworocznym klimatem – powiedział Grzegorz Kość ze stowarzyszenia.


Jak było do przewidzenia, wybór laureatów nie był łatwy, zaś poziom przesłanych zgłoszeń bardzo wysoki. Komisja konkursowa, składająca się z przedstawiciela: Stowarzyszenia Forum Rozwoju Przemyśla, Podkarpackiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Przemyślu oraz Instytutu Sztuk Projektowych Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu obradowała długo, mając twardy orzech do zgryzienia.

Oceniając zgłoszenia, brała pod uwagę przede wszystkim: pomysłowość, oryginalność, nawiązanie do tematyki bożonarodzeniowo-noworocznej, dobór oświetlenia świątecznego, zastosowanie elementów dekoracyjnych (choinki, stroiki, figurki i inne), pomysłowość i oryginalność rozwiązań oraz ogólne wrażenie estetyczne.

Reklama


fot.ze zbiorów własnych
Drugie miejsce przypadło witrynie kwiaciarni, dekoracji ślubnych i weselnych „Edecor Studio” przy placu Legionów 5.

Trzy miejsca na podium

Pewnie nagrodzić chciałaby wszystkich uczestników, ale miejsce na podium było tylko trzy.

Pierwsze miejsce przyznała witrynie cukierni „Selfier” przy ul. Rynek 2. Drugie miejsce przypadło witrynie kwiaciarni, dekoracji ślubnych i weselnych „Edecor Studio” przy placu Legionów 5. Trzecie miejsce zajęła witryna bistro „Bez Ogródek” przy ul. Kazimierzowskiej 30.

Ponadto komisja postanowiła również przyznać wyróżnienia.

Otrzymali je: Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Przemyślu spółka z o.o., ul. Płowiecka 8, cukiernia „Fiore”, ul. Kazimierza Wielkiego 17, pizzeria „Mamma Mia”, ul. Franciszkańska 22, sklep „Paznokcie Hybrydowe Katarzyny”, ul. Grunwaldzka 21, pracownia artystyczna „Ceramiczny lis”, ul. Asnyka 6, „Dobre Sushi”, ul. Rynek 7 oraz Fundacja Kresowe Centrum Nauki i Rozwoju "Perła Galicji" – Centrum Informacji Turystycznej, ul. Grodzka 1.

Reklama
– Zapraszając na kolejną edycję konkursu, raz jeszcze dziękujemy wszystkim za udział w tej świątecznej-noworocznej zabawie, zaangażowanie oraz za piękne i kolorowe udekorowanie swoich witryn. Dziękujemy partnerom konkursu – Wojewódzkiemu Podkarpackiemu Konserwatorowi Zabytków w Przemyślu oraz Instytutowi Sztuk Projektowych Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu za wsparcie organizacyjne i merytoryczne, prezydentowi Przemyśla Wojciechowi Bakunowi za objęcie przedsięwzięcia swoim patronatem – wyliczył G. Kość.


fot.ze zbiorów własnych
Trzecie miejsce zajęła witryna bistro „Bez Ogródek” przy ul. Kazimierzowskiej 30.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama