Akcja związana była z transportem pacjentki w stanie zagrożenia życia.
We wtorek popołudniu pogotowie ratunkowe zostało wezwane do pomocy nieprzytomnej kobiecie w Kuźminie. Zadysponowany został zespół z pobliskiej Birczy.
– Po przybyciu na miejsce wezwania i ocenie stanu zdrowia pacjentki, ratownicy podjęli decyzję o wezwaniu śmigłowca z bazy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Sanoku. Ze względu na stan zagrożenia życia , pacjentka wymagała jak najszybszego transportu do szpitala – relacjonuje Marek Janowski, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.
Ponieważ na miejscu interwencji nie było miejsca do lądowania śmigłowca, karetka musiała dojechać do drogi krajowej nr 28 w Kuźminie. Transport helikopterem do Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu trwał 6 minut.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dobrze że nie musiał wodować w rzece....a gdzie miał lądować jak nie przy drodze???
dopiero by była sensacja jakby wodował
:)To, co w krajach zachodnich jest codzienną normalką, u nas w regionie jest czymś, czego "podkarpacki naród" nigdy nie widział i jest to taka atrakcja, że a trafia na pierwszą stronę regionalnej gazety!W okolicznych wiochach atrakcją jest też przyjazd karetki pogotowia. Zlatuje się wówczas cała wiocha....
Prawda. Dziennikarze nie mają o czym pisać to sensację robią z przylotu karetki powietrznej. Teraz mają koronawirusa to troszkę się pokarmią tematem. A jeżeli chodzi już o ten lot to dobrze że są takie możliwości. Szybkie dotarcie do szpitala tylko czy w nim pomogą. Reputacji on dobrej nie ma. Łóżek mało, lekarze uważający sie za Wielkich uczonych ale tylko z małymi wyjątkami.
Skontaktuj sie z Stanislaw Marek pod adresem :( stlwmrk@gmail.com ), aby uzyskac pozyczki biznesowe lub osobiste o niskim oprocentowaniu 2%.
A ty Stasiu z jakiego jesteś "klanu" lub jakiej "rodziny" , że oferujesz pożyczki biznesowe ?
Dobrze że nie musiał wodować w rzece....a gdzie miał lądować jak nie przy drodze???
dopiero by była sensacja jakby wodował
:)To, co w krajach zachodnich jest codzienną normalką, u nas w regionie jest czymś, czego "podkarpacki naród" nigdy nie widział i jest to taka atrakcja, że a trafia na pierwszą stronę regionalnej gazety!W okolicznych wiochach atrakcją jest też przyjazd karetki pogotowia. Zlatuje się wówczas cała wiocha....