Piesza doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala.
Wczoraj, 1 grudnia, o godz. 16.30, w Starej Birczy kierująca fiatem 82-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego, jadąc w kierunku Birczy drogą K-28, potrąciła pieszą. Kobieta prawdopodobnie weszła nagle przed pojazd.
35-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego szła prawą stroną jezdni i nie miała odblasków. Kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala.
Kierująca była trzeźwa. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

fot.KMP Przemyśl
Uszkodzony fiat
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze