Reklama

Stara Bircza: 82-letnia kierująca potrąciła 35-latkę. Piesza weszła przed pojazd

Piesza doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala.

Wczoraj, 1 grudnia, o godz. 16.30, w Starej Birczy kierująca fiatem 82-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego, jadąc w kierunku Birczy drogą K-28, potrąciła pieszą. Kobieta prawdopodobnie weszła nagle przed pojazd.

35-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego szła prawą stroną jezdni i nie miała odblasków. Kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala.

Kierująca była trzeźwa. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.


fot.KMP Przemyśl
Uszkodzony fiat


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości