Reklama

Sto lat to za mało. Pani Anna Łapka z Przemyśla obchodziła swoje 106. urodziny

106. urodziny w piątek. 13 maja, świętowała pani Anna Łapka z Przemyśla. To druga w kolejności najstarsza mieszkanka nadsańskiego grodu.

Tak wyjątkowa okazja zasługuje na wyjątkową oprawę.

Dlatego też jubilatkę odwiedził sam prezydent Przemyśla Wojciech Bakun, składając życzenia zdrowia i niegasnącego optymizmu. Wręczył jej również tort urodzinowy przygotowany przez[paywall] lokalną cukiernię.

Jubilatka miała wyjątkową okazję na własne oczy zobaczyć niezwykłe przemiany, jakim podlegał świat i sam Przemyśl przez ponad wiek.

Pani Annie gratulujemy pięknego jubileuszu i życzymy kolejnych pięknych lat w dobrym zdrowiu.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama