106. urodziny w piątek. 13 maja, świętowała pani Anna Łapka z Przemyśla. To druga w kolejności najstarsza mieszkanka nadsańskiego grodu.
Tak wyjątkowa okazja zasługuje na wyjątkową oprawę.
Dlatego też jubilatkę odwiedził sam prezydent Przemyśla Wojciech Bakun, składając życzenia zdrowia i niegasnącego optymizmu. Wręczył jej również tort urodzinowy przygotowany przez[paywall] lokalną cukiernię.
Jubilatka miała wyjątkową okazję na własne oczy zobaczyć niezwykłe przemiany, jakim podlegał świat i sam Przemyśl przez ponad wiek.
Pani Annie gratulujemy pięknego jubileuszu i życzymy kolejnych pięknych lat w dobrym zdrowiu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze