Do zdarzenia doszło wczoraj, 12 grudnia, około godz. 12.30, na drodze wojewódzkiej nr 884 w Łubnie.
Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący peugeotem boxerm, jadąc drogą wojewódzką w kierunku Wyrębów, na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, zjechał do rowu, gdzie uderzył w przepust drogowy.
22-letni kierowca, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, został ranny i trafił do szpitala. Był trzeźwy.
Utrudnienia w ruchu trwały przez kilka godzin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze