Reklama

Stracił panowanie nad autem, wjechał do rowu i uderzył w przepust

Do zdarzenia doszło wczoraj, 12 grudnia, około godz. 12.30, na drodze wojewódzkiej nr 884 w Łubnie.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący peugeotem boxerm, jadąc drogą wojewódzką w kierunku Wyrębów, na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, zjechał do rowu, gdzie uderzył w przepust drogowy.

22-letni kierowca, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, został ranny i trafił do szpitala. Był trzeźwy.

Utrudnienia w ruchu trwały przez kilka godzin. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama